PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10069}
7,0 95 359
ocen
7,0 10 1 95359
5,9 9
ocen krytyków
Taxi 2
powrót do forum filmu Taxi 2

Moja ulubiona część to druga! Pierwsza była całkiem fajna,a trzecia miała już zmyślone pomysły,jednak była troche śmieszna.Druga Rullz!

czester

Mi "złamała serce"Taxi 1.Kolejne części tylko moją miłość do tego filmu podtrzymywaly:-)

ocenił(a) film na 10
czester

TAXI2 BYŁÓ NAJ LEPSZE ,POPROSTU SUPER!A "TAXI1" było naj gorsz.

ocenił(a) film na 10
czester

TAXI2 BYŁÓ NAJ LEPSZE ,POPROSTU SUPER!A "TAXI1" było naj gorsz.

ocenił(a) film na 10
czester

jak dla mnie to:
1 Taxi 2
2 Taxi 1
3 Taxi 3
czwórki jeszcze nie oglądałem ale nie sądze że może pobić 2 czy 1

ocenił(a) film na 8
czester

Najbardziej lubię Taxi 2, chociaż trójka też jest fajna

czester

Druga jest najlepsza. Ojciec Lily rozbawia mnie na maxa. Jedynka była w porządku, najśmieszniejszy fragment to ten jak byli u Krugera. Ale druga bije wszystkie inne. yeach

ocenił(a) film na 9
czester

2 najlepsza zdecydowanie :D!! a momenty ktore mnie rozmieszyly to: jak panienka rodzi w aucie a dzwoni Lily(ogolnie wejscie w filmie i Jean Luis Schleser w wyscigu), opowiesc o Algierii, dojazd na lotnisko i wiele innych piekny film:D

użytkownik usunięty
czester

jak dla mnie wszystkie aa beznadziejnie denne zarówno taxi jak i transportery itp kicha

ocenił(a) film na 10
czester

Mój ranking wygłąda następująco:
1: Taxi 2
2: Taxi 3
3: Taxi 1
Czwórki nie oglądałem.

ocenił(a) film na 9
czester

Powiem tak:
Część 1 była najlepsza pod względem scenariusza(tzn.że nie była "przesadzona" jak pozostałe...
Natomiast część 2 była moim zdaniem najśmieszniejsza :)
A tak wogóle to...
1.Taxi
2.Taxi 2
3.Taxi 3
4.Taxi 4
I czekam na kolejne części...

ocenił(a) film na 9
czester

Zdecydowanie najlepsza była dwójka, ponieważ była najśmieszniejsza. Potem egzekfo trójka i czwórka, a na końcu jedynka.

użytkownik usunięty
czester

1. Taxi 2
2. Taxi 3
3. Taxi 4, ale niewiele brakuje do 3
4. Taxi 1..

użytkownik usunięty

Jakiego ja mam strasznego pecha... ja akurat dwójki nie oglądałam a wszystkie inne tak... muszę szybko sobie to ściągnąć... to moja kolejność bez dwójki będzie...

1. Taxi 1
2. Taxi 4
3. Taxi 3

Jak na razie to taka jest ta kolejność... xDD Pozdrawiam

użytkownik usunięty

I właśnie wczoraj sobie obejrzałam druga część i przechodzi ona na miejsce pierwsze... ;]

I kolejność jest teraz taka:
1. Taxi 2
2. Taxi 1
3. Taxi 3
4. Taxi 4

I taka jest kolejność... trochę się od września pozmieniało... ;] Pozdro

1.Taxi 4
2.Taxi 3
3.taxi 2
4.taxi 1
1 jest najgłupsza

ocenił(a) film na 8
czester

A moja ulubiona część to 3 są tam śmieszne dialogi i wogóle sztuczki kaskaderskie ale też bardzo lubie 1 i 2 do nich nic nie mam

ocenił(a) film na 9
mcetnarowski

Apogeum to częśc druga.
Taxi 2
Taxi
długo długo nic....



Taxi3
Taxi4- totalne DNO!

użytkownik usunięty
dezertx

wszystkie są bardzo fajne i trudno wybrać ale najfajniejsze jest Taxi 2 i Taxi 4

czester

Według mnie :
Taxi 2 - najlepsze i najlepsza akcja
Taxi 4 - najśmieśniejsze
3 i 1 - trojka to powtórka z walki z żółtkami, a jefynka najnudniejsza i najmniej śmieszna
Krawczyk rządzi. polacy najlepsi.

enka_88

Taxi 3 było fajne jak dla mnie. WIdziałam wszystkie części i mam nadzieję że zajmną się produkcją 5 :D

ocenił(a) film na 9
czester

ja lubię Taxi 4 a potem Taxi 2, 3 a na końcu 1

czester

1. Taxi 3
2. Taxi 2
3. Taxi 4
4. Taxi 1

czester

1. Taxi 2
2. Taxi 1
3. Taxi 3
4. Taxi 4

Gieras

1. Taxi 1
2. Taxi 2
3. Taxi 3
4. Taxi 4

czester

Zgadzam się co do drugiej części. Była najlepsza.
Dalsza kolejność to:
Taxi 3
Taxi 1
Taxi 4

ocenił(a) film na 7
czester

Taxi 2 widziałem kilka razy, natomiast pierwszą i trzecią po jednym - czyli środkowa u mnie numer jeden:]

ocenił(a) film na 9
czester

TAXI 2! Najlepsza! Muszę sobie oglądnąć kiedyś TAXI 4, bo jeszcze nie oglądałem;p

czester

Będę trwał w przekonaniu ,że pierwsze jest zawsze oryginalne, ciekawe i najlepsze, a reszta to tylko marne "przeciąganie" przygód bohaterów z pierwszej części. Owszem podoba mi się Taxi 1,2,3 i 4, a w gruncie rzeczy pierwsza część była jedyna "prawdziwa" w ostatniej tylko w 2 czy 3 scenach brała udział w ogóle Taxówka ;]

ocenił(a) film na 10
PiotrekBocian

Zdecydowanie Taxi 2 jest dla mnie najlepsza czescia , swietna sceny z jazdy taxowka okraszone swietnym humorem , a do tego dobra sciezka dzwiekowa , dla mni ten film to 10/10. Ile razy wiem ze leci w tv to chetnie do niego wracam , chociaz widzialem go juz naprawde sporo razy, . Pozniej pierwsza czesc, ktora juz nie byla tak spektakularna jak pierwsza w scenach akcji,. Trzecia byla juz dla mnie zbyt absurdalna (8 miesiac ciazy niezauwazony bez przesady) , akcje z taxi tez juz przesadzone. Czworka to juz wogle zenada , smieszylo mnie z niej tylko ostatnio scena( i nie za bardzo jestem w stanie przypomniec sobie cos jeszcze poza niesmakiem).

przbt

Ej skojarzył ktoś jak Emilien łapał trop za petrą.Gdy porwali ją.

ocenił(a) film na 7
czester

Mój ranking "Taxi"
1 Taxi
2 Taxi2
3 Taxi 3
4 Taxi 4
Akurat po kolei ;)

caveman43

Jak dla mnie to każda z części miała coś mocnego. Dwójka chyba jednak była najbardziej śmieszna. A 4 była też śmieszna, ale dwójka bardziej :D

ocenił(a) film na 8
czester

1. Taxi 2
2. Taxi 4
3. Taxi 3
4. Taxi

ocenił(a) film na 7
czester

1. Taxi 2 [8/10]
2. Taxi 3 [7/10] ♥
3. Taxi [7/10]
4. Taxi 4 [6/10]

Najlepsze Taxi 2 zdecydowanie. Nieziemska dawka humoru !
Ulubiona, choć nie najlepsza część to Taxi 3. Niesamowity, zimowy klimat, a do tego tę część widziałem pierwszą także sentyment pozostaje :)

ocenił(a) film na 8
czester

Taxi 2, tym bardziej, że oglądałam ją jako pierwszą:) To tu jest scena jak wszystkie radiowozy wpadają na siebie? :D

ocenił(a) film na 9
emkagoska

tak, w dwójce jest ta scena przy typowo paryskiej melodyjce ;]

czester

Ja lubię wszystkie części, seria poprawia mi humor. Świetnie gra Komisarz Gibert i jego "głupota" jest w tym filmie najcenniejsza bo buduje klimat produkcji, nieudacznik polijant Emilien jest już mniej zabawny chociaż też potrzebny. Spokojnie można by nakręcić kolejne części, chętnie obejrzę. Niech reżyser Gérard Krawczyk trzyma się nawet utartych schematów, cały czas trzyma poziom i chętnie oglądam kolejne części.

ocenił(a) film na 7
czester

Mi najbardziej podobała się Taxi 4, potem Taxi 2, Taxi 3, a na końcu Taxi 1,
w Taxi 4 był znany francuski piłkarz D. Cisse, a końcówka przewrotki piłkarskiej komisarza
była superowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones