PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34198}
6,7 86 135
ocen
6,7 10 1 86135
5,1 7
ocen krytyków
Taxi 3
powrót do forum filmu Taxi 3

Moja ulubiona część to druga! Pierwsza była całkiem fajna,a trzecia miała już zmyślone pomysły,jednak była troche śmieszna.Druga Rullz!

ocenił(a) film na 5
czester

Ja widzialem 1 nie podobala mi sie wcale dwojke wydzialem zawsze nie cala ale o niebo lepsza a reszte sie zobaczy.

ocenił(a) film na 8
kinoman85

Chyba pierwsza najbardziej mi się podobała, ale wszystkie są świetne (czwórki nie oglądałem, ale właśnie ściągam :p )

_Candy_

czworka i trojaka najlepszem jaSajjajaja

ocenił(a) film na 10
czester

Zdecydowanie najbardziej podobała mi się trzecia część, już nie mogę się doczekać na 4tą. :)

czester

Dla mnie kolejnosc (od najlepszej do najgorszej) 1 3 2 4

czester

dla mnie Wszystkie Taxi 1,2,3,4, i Taxi New York są spoko ale najlepsza oczywiscie pierwsza czesc;D

ocenił(a) film na 8
czester

Mi najbardziej podobała się 3 cześć (ale też była pierwsza, jaką widziałam). Następna w moim rankingu jest 1, a potem 2. 4 jeszcze nie miałam okazji zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
czester

Ogladałem wszytkie cześci ale najbardziej podobają mi się 1,2 i4 część. 3 zepsół Stallone swoją grą

Sunrises

żal dupe ścisnąć jak czytam powyższy post -_-

5476

hahah dokładnie. :D

A co do Taxi. Ostatnio sobie odświeżyłem filmy dzięki boxowi 4 in 1. Tak więc na bierząco mogę rzec, że:

Taxi 1 jest kultowa, ale jak się okazało niekoniecznie śmieszna jak mi się kiedyś wydawało. Gibert na dalekim planie w roli idioty. Cały film to taka lekka sensacja.

Taxi 2. Dużo jazdy po bandzie, niezłe dialogi i gagi. Giber zaczyna się rozwijać. Dużo pościgów. Najwięcej z całej serii.

Taxi 3. Jak dla mnie jeszcze zabawniejsza, bardziej bo bandzie. Świetne dialogi, gagi. Typowych pościgów mniej, za to ostre akcje jak przejazd monster truckiem przez miasto czy pościg taksówką w górach coś pięknego. Tu pojawiają się już pewne schematy z poprzednich czesci.

Taxi 4. Posćigów zero. taksówka ma pare akcji, ale to samo co szybka jazda na początku. Akcja ze stadionem na wielki plus. Za to najwięcej gagów, tekstów. Gilbert wyeksponowany prawie na głównego bohatera:) Jest raczej kompletna głupawaka, zabawa, rozrywka. Tak jak Taxi 1 mógłbym rzec, że była w miare "realna" tak każda kolejna część była coraz bardzie absurdalna i kosmiczna. :)

Generalnie najlepsza jest 2. IMO najśmieszniejsza jest 3. A kultowa jest 1 i nie wypada jej nie znać. 4 powiela schematy i widać brak jakiś fajnych pomysłów na fabułę.

Tako więc. 2,3,1,4. O tak to bym osobiście widział

ocenił(a) film na 10
Redgard

mi się wszystkie podobały bo każda jest lepsza od inne w czymś innym, np 1 była chyba najmnniej śmieszna chociaż wszystkie wątki z Emilianem były śmieszne więc nie mogą powiedzieć ktora mi się najbardzie podobała

czester

1,2,3,4... im dalej tym lepiej :)

za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) film na 8
czester

Szczerze, to lubię wszystkie części, ale najbardziej Taxi 2 :D
Wspaniały film :D

ocenił(a) film na 10
czester

Najbardziej 3,1,2,4 zdecydowanie 3 ogladalem ja 34 i jeszcze mi sie nie znudzila a reszta tez rewelcyjne.Wieci moze czy sa plany na 5 czesc???

zegan333

cała seria jest naprawde fajna,jak bym mial wybierac, to biore taxi 3 ;]

ocenił(a) film na 10
DAWIDHACZKUR

3 najlepsza

ocenił(a) film na 6
czester

zdecydowanie 3 część:)

ocenił(a) film na 6
vrubson

i nie sugerować się recenzją bo jest gówno warta;)

ocenił(a) film na 7
czester

2,4,3,1

ocenił(a) film na 10
biboktymon

U mnie 3 i 4 najlepsze, aczkolwiek cała seria jest świetna

ocenił(a) film na 10
czester

U mnie o dziwo idzie od 1 do 4, gdzie 4 jest the best, aczkolwiek trójka w niczym nie ustępuje czwórce. Ogólnie cała seria bardzo udana

czester

nie myśl tyle. to ci szkodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones