Każdy kto chce przywrócenia statystyk (średnia wszystkich ocenionych filmów, średnia wszystkich ocenionych filmów wedle gatunku, średnia wszystkich ocenionych filmów w danym roku), sortowanie ulubionych filmów wg. ocen, sortowanie filmów ocenionych w danym roku (nie w dekadach) wg ocen etc., scrollowanie filmów wg. stron a nie w nieskończoność jak teraz innymi słowy - wszyscy, którzy są za przywróceniem dawnej funkcjonalności proszeni są o  polubienie lub dodanie komentarza 'popieram' lub podobnego, może wreszcie portal filmweb wsłucha się w głos użytkowników - pasjonatów filmów, dla których i dzięki którym ten portal jeszcze istnieje..

febo

Popieram + przywróćcie rankingi ludzi kina!

febo

Nic to pewnie nie wskóra, bo FW od kilkunastu lat nie dodał nowych funkcjonalności do portalu - jedynie co robią to zabierają. Ale popieram petycję.

febo

Niestety takim komentarzem nic nie zdziałasz. Twoje i nasze chęci musiałyby dotrzeć do osób, które decydują o wyglądzie serwisu (a one pozostają głuche na zdanie użytkowników). Jak widać od wielu lat mają swoje nietrafione wizje. Ja to tylko po cichu liczę, żeby z kolejnymi dniami czegoś nie spraprali, bo już trochę czasu minęło od października i (wg wielu osób) dokonanego sabotażu na portal. Z wielu przydatnych funkcji pozostających w sferze marzeń wymieniłbym teraz jedną, bardzo prostą: ukrywanie ocenionych filmów w rankingach filmów. IMDB ma, Filmweb nie może? nie potrafi? oj, a można to rozwinąć dając do wyboru sortowanie nieocenionych filmów wg liczby porządkowej oraz wg pozycji w rankingu.

febo

Jestem za. Statystyki były fajne. Ja lubiłem je sobie przeglądać.

febo

Popieram. Przywróćcie ranking ról filmowych i rekomendacje (działające)...

febo

Sortowanie wg roku już przywrócili jakiś czas temu (w przeglądarce przynajmniej). Co do gatunków zgoda, choć mam wrażenie, że to przestało działać na długo przed wyłączeniem.

febo

Popieram

febo

Popieram zdecydowanie. Od dawna portal wprowadza zmiany, które każą się zastanowić, czy go nie porzucić. Może to dobry czas, na konkurencję?

febo

Dziękujemy wszystkim za komentarze. Chcielibyśmy poinformować Was, że pracujemy nad sekcją statystyk w profilu użytkownika. Prosimy o trochę cierpliwości, a już niedługo zostanie ona dodana na Filmwebie.

P.S. Powróci też ranking ranking ludzi kina ;)

filmweb

kiedy

filmweb

a dałoby radę coś zdziałać z problemem dotyczącym zmiany zdjęcia w avatarze? już kilkakrotnie o tym na forum pisałem, że (prawdopodobnie) przez gifa w moim avatarze - nie mam w ogóle możliwości wgrania nowego pliku i zmiany na cokolwiek innego...

filmweb

Muszę to przyznać, Filmweb You just made my day :)

febo

Ja osobiście chciałbym przywrócenia możliwości cofnięcia się do roku w którym oceniłem dany film. To znaczy kiedyś było tak że n.p. wpisywałem rok 2012 i wyskakiwały mi wszystkie tytuły, które w tym roku oceniłem. Teraz żeby tak zrobić muszę cisnąć myszką przez te wszystkie minione lata żeby dostać się do interesującego mnie tematu.

ju7689sp9

oni tu pod reklamy robia szajs, a nie zeby userzy mieli funkcje przydatne imho.

febo

wy tu macie im reklamy i hajs klikac a nie petycje pisac buhaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones